ראשי / תחזוקת מערכות סולאריות

תחזוקת מערכות סולאריות

חבילת השירות של תחזוקת מערכות סולאריות נותנת ללקוח את הביטחון המלא והוודאות שהמערכת תעמוד ביעדי הייצור שלה. הוכח כי השקעה כספית באחזקה נכונה של המערכת מעלה את התפוקה לאורך זמן ומשתלמת כלכלית, היות שהתפוקה הרציפה מכסה על עלויות האחזקה השוטפות. כל עובדי חברת גרינקו אנרג’י הינם מוסמכי עבודה בגובה, מתקינים בעלי ניסיון במערכות סולאריות וחשמלאים מוסמכים. החברה מבוטחת על פי כל חוק, חבות מעבידים, צד ג’ וביטוח מקצועי. ציוד הניקיון והתחזוקה כמו גם ציוד העבודה השוטפת וציוד הבטיחות הנם מהחברות הטובות בעולם ובאיכות ללא פשרות.

לחברה פתרונות אחזקה שוטפת, תחזוקה מונעת, שדרוגים, הגדלות, ניטור מערכות ושיפור ביצועים, ניתן לרכוש שירותים נבחרים מחבילת תחזוקה מלאה.

קרא עוד +

שירותי התחזוקה

שטיפה וניקיון - שטיפות לניקוי המערכת, השטיפה נעשית על ידי ציוד ייעודי ועל פי הנחיות יצרני הפאנלים השונים. למידע נוסף על ניקוי מערכות סולאריות.

תחזוקה מונעת ובדיקות חשמליות – בדיקה שנתית:
- בדיקה כללית למערכת - בדיקה חזותית של שלמות מערכת הקונסטרוקציה והמבנה, מערכת החשמל , ציוד החשמל והחיבורים כולל איכות האביזרים.
- בדיקה חשמלית מקיפה ע”י חשמלאי מוסמך –
- בדיקת הארקה – בדיקת תקינות הארקה , מדידת התנגדות לולאת הארקה ורמת הארקה הנדרשת בהתאם לגודל החיבור.
- בדיקת בידוד מוליכים –בדיקת בידוד מוליכים וזרמי זליגה באמצעות מגר.
- בדיקת מתחים – מן הפאנלים הסולאריים ועד לממירים כולל מפסקי דרך.
- ביקורת בטיחות חשמלית – וידוא תקינות המערכת מבחינה בטיחותית חשמלית.
- בדיקת תקינות ממירים וניקיונם.

חיבור של הלקוח ישירות למרכז הניטור – עבודה אל מול מרכז הבקרה של המערכת, קבלת משוב ודיווח על תקלות/בעיות ללקוח עד למתן פתרון. מתבצע על בסיס יומי ורציף.

שירות אחזקה ותיקונים – צוות מתקינים וחשמלאי בקריאה מהירה למתן שירות ופתרון בעיות אשר פוגעות בתפוקת המערכת. שתי קריאות שנתיות בחינם.
* עלות קריאת שירות נוספת בתשלום.

בדיקת הכנה לחורף – חיזוק המערכת, עיגונים, בדיקת עמידות וחוזק – שנתי.

בדיקות טרמוגרפיות – בדיקות טרמוגרפיות ללוחות חשמל באמצעות מצלמה טרמוגרפית יעודית . איתור תקלות ומניעתן. לדוגמה לסקירה טרמוגרפית לחץ כאן.

חבילות תחזוקה

חבילת תחזוקה מלאה

החבילה כוללת שטיפה וניקוי המערכת, תחזוקה מונעת ובדיקות חשמליות, חיבור הלקוח ישירות למרכז הניטור, שירות אחזקה ותיקונים, בדיקת הכנה לחורף, בדיקות טרמוגרפיות.

חיבור של הלקוח ישירות למרכז הניטור

עבודה אל מול מרכז הבקרה של המערכת, קבלת משוב ודיווח על תקלות/בעיות ללקוח עד למתן פתרון. מתבצע על בסיס יומי ורציף.

מה אתם מקבלים?

פיתרון 360°

שטיפות למערכת

בדיקות כללית חזותית וחשמלית

חיבור למכרזהניטור של החברה

שירות קריאות שירות לתקלות

בדיקת הכנה לחורף

בדיקותטרמוגרפיות

לקוחות מספרים

משפחת עובדיה – ראשל"צ

ממליצה בחום בחום בחום. היא חצי שנה לא משלמת חשמל, בחצי שנה האחרונה במקום לשלם 6000 שקלים הם ייצרו את החשמל. שמחה שעשו זאת, כך חסכו כסף כמו של משכנתא. הגיעו דרך המלצה של חברים. קיבלו שירות מדורון וערן המהנדס כולם היו אחלה, כולם היו 10. קיבלה שירות מעל המצופה.

משפחת ממנה – ב"ש

מרוצה ברמות בינלאומיות. תודה לכל אורך הדרך הנאמנה. תוצאות מדהימות, נחת מהמערכת, שקט נפשי ומערכת טובה מאוד. הזמינות של האנשים היא דוגמה להרבה עסקים. לכל אורך הדרך דאגו לאיכות והוא מאוד מסופק. אם מישהו רוצה לבוא לביתו ולעשות סיבוב על הגג שלו- באהבה. תצליחו בהמשך- אפילו שאתם כבר מצליחים, תצליחו עוד יותר.

משפחת ניסני – פטיש

אין לו מילים, אנשים מדהימים חבל על הזמן. ממליץ עליהם לכל לקוח. שירות טוב עד היום כאשר עולים על תקלות. עלו על תקלה ושלחו אליו לתקין. וכאשר הייתה לו תקלה -פנה ונענה. המליץ להרבה אנשים.

משפחת חג'ג' – גילת

מאוד מרוצה מההתקנה ומהשירות- מעוניין להגדיל מערכת ב10%. "חברת גרינקו חברה איכותית שנותנת שירות ללקוח ברמה גבוהה מאוד ומקצועית מאוד. אמינה וכמובן היחס שלה ללקוח מאוד לבבי. היה מאוד כיף לעבוד עם האנשים והצוות. אנשים מקצועיים, איכותיים וטובים. אין מה להגיד.. כשיש בעיות תמיד עוזרים לי.

משפחת יוסף – באר טוביה

המקצועיות של ערן בר ושל ערן פולאדי המהנדס ראויה, עמידה בלוחות זמנים ולאורך זמן התוצאות בהחלט משביעות רצון. הייתה תקלה שטופלה מהר ובמהירות עם הרבה השקעה ואכפתיות. המליץ לכמה חברים להתקין דרכנו. ממליץ בחום!

משפחת בן דוד – קיסריה

לערן, זאביק, אלי ואורון, תודה על שירות מקצועי, אחראי ואמין. תודה על התנהלות נעימה שקשה למצוא במחוזותינו!! המקצועיות ביחד עם קשר אישי שהצלחתם ליצור במהלך הפרויקט ראויים להערכה. והעיקר! המערכת עובדת ומניבה פירות. הלוואי וירבו אנשים מקצועיים ונעימים לעבודה כמותכם. המשיכו והצליחו בענק- כי מגיע לכם!

משפחת דניאל – רקפת

היה 100%, המלצתי לחבר שגם התקין מערכת אצלכם. כשהייתה בעיה התקשרתם ומיד קראתם לחברת ספקי ממירים ותיקנו הבעיה. אין תלונות, היה אחלה – ואם מישהו רוצה המלצות אפשר לשלוח אלי.

משפחת יעקובוביץ – אלקנה

היה אחלה שירות, היתה מקצועיות, הכל תקתק כמו שצריך. המערכת עובדת והכל פיקס! אין שום תקלות. החברה הייתה בקשר במהלך השנים כדי לתאם ביקורת למערכת והכל בסדר.

משפחת אשכנזי – רקפת

השירות היה טוב, עמדו בלוחות הזמנים והחברה תמכה לאורך זמן. עמדו בכל ההתחיבויות לאורך זמן. היה מקרה של פאנל שנשבר ובאו להחליף ומאחר ומשלוח הפאנל התעכב התעקשו שיקבל פיצוי והחליפו והתקינו את הפאנל כשהגיע. סה"כ מרוצה מאוד.

משפחת אמסטרדם – בן עמי

אנשים ישרים, היום נדיר שאנשים ישירים. מבחינת שירות לא היה צריך כי לא הייתה לו בעיה. מתכנן לעשות מערכת נוספת ובוודאי שיפנה רק לגרינקו.

משפחת שטרית – יד רמב"ם

מרוצה מאוד, היה כמה תקלות ופתרו את הבעיה. היה מרוצה מהשירות מול ערן ומשה. .מצטער שלא התקין גג יותר גדול, כל מי שבזמנו המליץ ועשו היו מרוצים.

משפחת בן שמואל – יד רמב"ם

מרוצה מהשירות של ערן. בן אדם אחראי ומקצועי, המחיר שלו מאוד סביר ומעט גבוה אך מצדיק את השירות. לא היה בעיות- וכשהיה ערן תיווך בינה לבין סולאר אדג ודאגו לפתרון. והכל היה בזמן.

משפחת ביתן – רעות

הכל עובד יפה, יש תמורה בעד השירות!

משפחת בוקובזה – גילת

"אם תדעי לכמה אנשים המלצתי על החברה שלכם וכמה התקינו בזכותי. יש לי שתי מערכות. היו מקצועיים וזמינים לכל דבר."

 משפחת ליבנה – סביון

המערכת עובדת ואין איתה שום בעיות. מבחינת מקצועיות ושירותיות- הכל היה טוב מאוד.

משפחת גדות – נס ציונה

דיבר עם ערן כמה פעמים והם בקשר. מרוצה מהשירות מרוצה מהאנשים ומערן פולאדי וערן בר, מרוצה מהמערכת, הכל בסדר, בסדר גמור. התקנה חלקה וטיפלו בכל המהלכים והניירת קיבל הכל.

משפחת מזרחי – בית שמש

עשו לי 2 מערכות והתקינו באופן מקצועי. כאשר היו תקלות מסויימות תיקנו והכל היום עובד כמו שצריך.

משפחת שטרן – בצת

מרוצה מאוד. וממליץ בחום. לפעמים שולחים אליו אנשים כדי שימליץ להם, בכיף

משפחת נבון – גילת

מאוד מרוצה, היה שירות טוב היה נחמד, המערכת עובדת כמצופה.

משפחת לוי – הרצליה

השירות היה אדיב מקצועי, חביב, נתנו מענה לכל השאלות, היו תמיד זמינים.

משפחת סקג'יו – ראשון לציון

היה מצויין- יש אנשים שמגיעים אליו דרכנו. "הכל היה מקצועי, פתרו את הכל מול העירייה התקינו בזמנים- הכל עובד בהתאם לצפיות"

משפחת פת שמיר – ת"א

הוא בקשר עם משה בשגרה. סה"כ שירות מצויין, מחיר גבוה אך תמורה טובה".

משפחת מרקס – תל אביב

המערכת עובדת יופי.

משפחת ברינגולץ – נתיבות

מה שסוכם זה מה שקיבלתי, והכל מתאים ועובד כמו שהובטח. תודה!

משפחת קול – ירושלים

תודה לגרינקו על שירות טוב, מרוצה מאוד מהמערכת.

משפחת תורג'מן – שדה צבי

המערכת עובדת, הכל מעולה, קיבלתי שירות טוב מאוד.

משפחת מסיקה – רקפת

היה בסדר גמור, אין תקלות.

משפחת ירון – גילת

אם תדעי לכמה אנשים המלצתי על החברה שלכם וכמה התקינו בזכותי. יש לי שתי מערכות. היו מקצועיים וזמינים לכל דבר.

לכל ההמלצות
Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות