ראשי / חממות סולאריות

חממות סולאריות

חקלאים בעלי חממות – יש לכם הזדמנות נהדרת לייצר הכנסה פאסיבית מאנרגיה סולארית ולהגדיל רווחים מהמשק החקלאי. ניתן להתקין מערכות סולאריות על כל דגמי החממות, במגוון מסלולי רווח משתלמים ובהתאמה אישית.

ראשי / חממות סולאריות

חממות סולאריות

חקלאים בעלי חממות – יש לכם הזדמנות נהדרת לייצר הכנסה פאסיבית מאנרגיה סולארית ולהגדיל רווחים מהמשק החקלאי. ניתן להתקין מערכות סולאריות על כל דגמי החממות, במגוון מסלולי רווח משתלמים ובהתאמה אישית.

מערכות סולאריות שמותקנות על-גבי חממות מאפשרות לחקלאי לנצל את מבנה החממה כדי להגדיל את הרווח הקבוע, ללא מאמץ. תכנון, התקנה ותפעול המערכות על-ידי אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים יבטיחו מערכת יציבה וחזקה שתעמוד בתקנים ותעבוד לאורך שנים.

קרא עוד +

רישוי, התקנה ותפעול – הכל במקום אחד

התקנת לוחות פוטו-וולטאים על גבי חממות מתאימה לכל דגמי החממות, אך נדרשת להיתר בנייה מתאים ואישור ממשרד החקלאות ופיתוח הכפר. לצורך קבלת האישור יש לעמוד בתנאים של בטיחות, הבטחת המשך השימוש החקלאי בחממות ושמירה על טיב הגידולים. למשל: ניתן להתקין את המערכת רק על 15% משטח החממות, יש להגדיל את גודל החיבור לחשמל, יש למנוע הצללה עודפת בחממה, וכדומה.

מחלקת רישוי פנימית – המומחים שלנו ידאגו אישית לכל האישורים הנדרשים ולעמידה בתקנים המחייבים.

מחלקת הנדסת קונסטרוקציה – מהנדסים מנוסים שיתכננו ויתאימו במיוחד בשבילכם מערכת יציבה וחזקה שלא תקרוס או תעוף.

כיצד אנו עוזרים לחקלאי להגדיל רווחים
• אפיון והתאמה לשטח - אפיון מדויק של השטח על-ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון, שיספקו פתרונות יצירתיים וייחודיים.
• רישוי - מחלקה פנימית לטיפול בכל הרישיונות וההיתרים הנדרשים, בזמינות גבוהה, גמישות לשינויים, עדכון שוטף וליווי אישי צמוד.
• התקנה - התקנת המערכת על-גבי החממות באמצעות מומחים בעלי ניסיון, חיזוק המערכת והתאמתה לתנאי השטח.
• תחזוקה - טיפול שוטף לאורך כל חיי המערכת.

סולארי על חממות – למען הסביבה
ליצירה של חממות סולאריות ברחבי העולם הייתה השפעה מטיבה על הסביבה. למעשה, במחקרים שונים שבדקו את ההשפעה של הלוחות על היבול תחתיהם הסתבר כי לא כל שטח החממה אכן דרוש ליבול. לכן, אם אתם מתקינים את הפנלים הפוטו־וולטאיים על הגג, תוכלו לייצר חשמל שיכול לעזור לסביבה ולהרוויח משני אפיקים במקביל. הן היבול הגדל בחממה ומשווק ברחבי הארץ והעולם, והן מכירה של החשמל העודף לחברת החשמל.
היות ובישראל התחום עדיין נמצא בחיתוליו, ניכרת מגמה של שינויים רגולטוריים לטובת בעלי החממות. למרות ההגבלה כיום על ניצול שטח החממות, אנו צפויים לראות בעתיד יכולת ניצול מיטבית של הגג שתאפשר למקסם כל חממה.

אין זה משנה מה זווית החממה – נוכל להתאים את הלוחות אליה
כל חממה בנויה באופן שונה מעט. ישנן חממות מלבניות עם גגות שטוחים, וכן חממות עם גגות מעוגלים בהם ישנה זווית לכיוון כלשהו. אנו בגרינקו יודעים להתאים את ההתקנה של המערכת הסולרית ככפפה ליד למבנה הייחודי של כל אחת מהחממות.
לא כל חברה חדשה בעלת ידע בהתקנת חממות יכולה להעניק שירות 360 מעלות מא' ועד ת', המתחיל מבחינה של השטח ובחינת הכדאיות הכלכלית להתקנה, ועד לשירותי התחזוקה לאורך השנים.
הניסיון שצברנו בגרינקו בתחום ההתקנה של מערכת סולארית על חממה מאפשר לנו לייעץ לבעלי חממות מהי אפשרות ההתקנה האופטימלית עבורם, ומאפשר לנו להתגבר על הבירוקרטיה הכרוכה בתהליך. לאחר קבלת האישורים אנו מבצעים את ההתקנה מא' ועד ת'.

שירות קבוע לשימור הפעילות לאורך השנים
ההתקנה של המערכות הסולאריות מתבצעת באופן חד־פעמי. אך, יש להמשיך ולתחזק את הלוחות באופן קבוע, לוודא שהם נקיים מקיני ציפורים או מאבק המפחית באופן משמעותי את יכולת התפוקה של כל לוח. יש לזכור, כי אם מתקינים מערך של לוחות, פגיעה בתפקוד של לוח אחד יכולה להשפיע על המערך כולו. לכן, אנו מעניקים יעוץ ושירות בכל הנוגע להמשך התפעול היעיל של המערכות הסולאריות.

הוסיפו לעצמכם עוד אפיק רווח רווחי, באופן פאסיבי וללא כל השקעה מצדכם. אינכם צריכים להשקות את המערכות הסולאריות או לטפל בהן, כפי שאתם מטפלים במוצרים החקלאיים בחממה. לוחות אלה ממוקמים על הגג ומייצרים הכנסה לאורך כל השנה עבורכם.

מסלולים לחממות סולאריות

מסלול רכישה מלא

הגדלת רווחים משמעותית מיום התקנת המערכת
בעלות מלאה על המערכת ל-25 שנה
100% רווח על הכנסות המערכת מהיום הראשו

מסלול שותפות

התאמת העסקה לפי צרכי הלקוח
בעלות חלקית על המערכת ל-25 שנה, בהתאם להשקעה
% רווח יחסי בהתאם להשקעה

מסלול שכירות מלאה

רווח קבוע ויציב מבלי להשקיע
ללא בעלות על המערכת וללא השקעה ראשונית
דמי שכירות קבועים ויציבים על השימוש בגג

 

 

מה אתם מקבלים?

פיתרון 360°

אפיון יעוץ והכוונה

טיפול מול רשויות

תכנון הנדסי מתקדם

ניהול פרויקט, רכש והקמה

בדיקות איכות, הפעלהוחיבור מערכת

ניטור ובקרה, שירות ותחזוקה

לקוחות מספרים

התקנת מערכות סולאריות ללקוח שופרסל

שופרסל נדל"ן

חברת שופרסל נדל"ן הקימה מערכות PV לייצור חשמל על חלק מגגות נכסי החברה.
חברת גרינקו אנרג'י תכננה, ביצעה, הקימה חלק ניכר מהפרויקט ומכלל המערכות שהוקמו בגגות נכסי שופרסל נדל"ן ומתחזקת אותן.
גרינקו אנרג'י הוכיחה את יכולותיה בניהול פרויקט במספר אתרים במקביל, הפרויקט היה מורכב והוקם באתרים שונים (מבנים בניבים, מבני מסחר באתרים פעילים, גגות קלים וגגות בטון) וחב' גרינקו הצליחה לעמוד בלוחות זמנים צפופים תוך כדי גמישות ויצירתיות במענה לאתגרים בפרויקטים מורכבים והנדסיים.

חברת רכסים

מועצה מקומית רכסים

מועצה מקומית רכסים מקימה מערכות סולאריות על מבני המועצה עם חברת גרינקו אנרג'י. העבודה כללה איפיון, תכנון, הקמה ותחזוקה למערכות פוטו וולטאיות. אנו רוצים לציין לשבח את חברת גרינקו אנרג'י על ניהול פרויקט ברמה גבוהה, מקצועיות הנדסית, מתן פתרונות יצירתיים וגמישות שמאוד חשובה בפרויקטים תשתיתיים מסוג זה, לצד זה קיבלנו שירות אדיב, מהיר תוך כדי עמידה בלוחות הזמנים. אנו מרוצים מהתוצרים, מרמת השירות של החברה וממליצים בחום על התקשרות מולם.

עיריית קרית ים

עיריית קרית ים מבצעת פרויקט להקמת מערכות פוטוולטאיות לייצור חשמל על גגות נכסי הרשות בהיקף נרחב.
חברת גרינקו אנרג'י בע"מ ביצעה עבור עיריית קריית ים את הפרוייקט, אשר כלל עבודה משלב התכנון ועד לשלב ההקמה ולאחריה צפויה להתקיים עבודת התחזוקה של המערכות.
אנו רוצים לציין לשבח את עבודתה המקצועית של החברה, חברת גרינקו אנרג'י בע"מ הוכיחה מסוגלות להוביל פרוייקטים מורכבים באופן איכותי יעיל ומהיר, זאת תוך הקפדה על עמידה בלוחות זמנים, אדפטיביות לצרכי המזמין ומתן מענה בלתי מתפשר לכל הנדרש בהתאם לצרכים שעלו מן השטח. לחברת גרינקו אנג'י בע"מ צוות עבודה בעל תודעת שירות גבוהה וניכר כי עבודתם יסודית ואיכותית.
בטוחני כי כל גוף שיבחר לקבל את שרותי החברה יפיק תועלת רבה מעבודתם, הרמה המקצועית הגבוהה והמסירות, האמינות והיעילות הרבה בעבודתם.

התקנת מערכת סולארית לאור יהודה

עיריית אור יהודה

חברת גרינקו אנרג'י מקימה מערכות סולאריות ברחבי העיר על מבני העיריה.
העבודה כוללת תכנון, הקמה ותחזוקה למערכות סולאריות לייצור חשמל בהיקף של 1,500 KVW
ראוי לציין לשבח את המקצועיות, השירות ומהירות התגובה של חברת גרינקו אנרג'י. חברת גרינקו אנרג'י מבצעת את הפרוייקט בהתאמה גבוהה ביותר לדרישות העירייה, לשינויים בשטח ומייצרת מענה יוצא מהכלל למגוון רב של אילוצים מצד הלקוח.

עיריית מעלה אדומים

בימים אלו אנו מבצעים עם חברת גרינקו אנרג'י פרויקט סולארי הכולל תכנון, הקמה ותחזוקה למערכות סולאריות לייצור חשמל בהיקף של כ-1,100 קילו על גבי גגות מבני הציבור של העירייה. במהלך העבודה התרשמנו לטובה מהיכולות של החברה להוביל פרויקטים מורכבים ברמה מקצועית גבוהה תוך כדי עמידה בלוחות זמנים, להציע ולתת פתרונות מקיפים לכל אתגר שמתגלה תוך כדי תנועה. צוות העובדים של גרינקו אנרג'י מאוד מקצועי, זמין תמיד ונותן לנו שירות ברמה גבוהה.

מערכת סולארית

האוניברסיטה העברית בירושלים

חברת גרינקו אנרג'י בצעה התקנת מס' מערכות פוטו-וולטאיות (PV) בשטחי האוניברסיטה העברית, בהספק כולל בן כ-1200 KW.
העבודות כללו תכנון, הקמה ומסירה ובוצעו ברמה מקצועית גבוהה. מאז המסירה מבצעת גרינקו גם את התחזוקה עבור המערכות הנ"ל. מעבר לכך, השירות שקיבלנו מצוות גרינקו היה ועודנו נעים, איכותי ומקצועי.
אני ממליץ בחום רב על התקשרות עם חברת גרינקו אנרג'י

אפריל רהיטים

חברת גרינקו אנרגי הקימה עבורי מערכות מסחריות בהספק כולל של כ-280 קוו"ט.
התרשמתי מאוד מהשירות המהיר, המקצועיות והניסיון שניכר לעין בכל שלב בתהליך ומיכולת הובלת הפרויקט על הצד הטוב ביותר. ולשמחתי תוצאות התפוקה גם בהתאם. שאפו גרינקו, יישר כח!

קיבוץ יד מרדכי

בשנת 2015 ביצענו עם חברת גרינקו אנר'גי פרוייקט סולארי הכולל תכנון, הקמה של מערכות סולאריות לייצור חשמל בהיקף של 690 קילו, על גבי כמה מבנים בקיבוץ.
אנו מרוצים מרמת המערכות וגם מרמת התחזוקה של מערכות אלו שמבוצעות על ידם.

מועצה אזורית מגידו

חברת גרינקו אנרג'י ביצעה עבור מועצה אזורית מגידו עבודות לשביעות רצוננו. העבודות בוצעו באופן מקצועי ובשיתוף פעולה מלא עם המזמין.
אני ממליץ בחום על חברת גרינקו אנרג'י

logo testimonial

משפחת עובדיה – ראשל"צ

ממליצה בחום בחום בחום. היא חצי שנה לא משלמת חשמל, בחצי שנה האחרונה במקום לשלם 6000 שקלים הם ייצרו את החשמל. שמחה שעשו זאת, כך חסכו כסף כמו של משכנתא. הגיעו דרך המלצה של חברים. קיבלו שירות מדורון וערן המהנדס כולם היו אחלה, כולם היו 10. קיבלה שירות מעל המצופה.

logo testimonial

משפחת ממנה – ב"ש

מרוצה ברמות בינלאומיות. תודה לכל אורך הדרך הנאמנה. תוצאות מדהימות, נחת מהמערכת, שקט נפשי ומערכת טובה מאוד. הזמינות של האנשים היא דוגמה להרבה עסקים. לכל אורך הדרך דאגו לאיכות והוא מאוד מסופק. אם מישהו רוצה לבוא לביתו ולעשות סיבוב על הגג שלו- באהבה. תצליחו בהמשך- אפילו שאתם כבר מצליחים, תצליחו עוד יותר.

logo testimonial

משפחת ניסני – פטיש

אין לו מילים, אנשים מדהימים חבל על הזמן. ממליץ עליהם לכל לקוח. שירות טוב עד היום כאשר עולים על תקלות. עלו על תקלה ושלחו אליו לתקין. וכאשר הייתה לו תקלה -פנה ונענה. המליץ להרבה אנשים.

logo testimonial

משפחת חג'ג' – גילת

מאוד מרוצה מההתקנה ומהשירות- מעוניין להגדיל מערכת ב10%. "חברת גרינקו חברה איכותית שנותנת שירות ללקוח ברמה גבוהה מאוד ומקצועית מאוד. אמינה וכמובן היחס שלה ללקוח מאוד לבבי. היה מאוד כיף לעבוד עם האנשים והצוות. אנשים מקצועיים, איכותיים וטובים. אין מה להגיד.. כשיש בעיות תמיד עוזרים לי.

logo testimonial

משפחת יוסף – באר טוביה

המקצועיות של ערן בר ושל ערן פולאדי המהנדס ראויה, עמידה בלוחות זמנים ולאורך זמן התוצאות בהחלט משביעות רצון. הייתה תקלה שטופלה מהר ובמהירות עם הרבה השקעה ואכפתיות. המליץ לכמה חברים להתקין דרכנו. ממליץ בחום!

logo testimonial

משפחת בן דוד – קיסריה

לערן, זאביק, אלי ואורון, תודה על שירות מקצועי, אחראי ואמין. תודה על התנהלות נעימה שקשה למצוא במחוזותינו!! המקצועיות ביחד עם קשר אישי שהצלחתם ליצור במהלך הפרויקט ראויים להערכה. והעיקר! המערכת עובדת ומניבה פירות. הלוואי וירבו אנשים מקצועיים ונעימים לעבודה כמותכם. המשיכו והצליחו בענק- כי מגיע לכם!

logo testimonial

משפחת דניאל – רקפת

היה 100%, המלצתי לחבר שגם התקין מערכת אצלכם. כשהייתה בעיה התקשרתם ומיד קראתם לחברת ספקי ממירים ותיקנו הבעיה. אין תלונות, היה אחלה – ואם מישהו רוצה המלצות אפשר לשלוח אלי.

logo testimonial

משפחת יעקובוביץ – אלקנה

היה אחלה שירות, היתה מקצועיות, הכל תקתק כמו שצריך. המערכת עובדת והכל פיקס! אין שום תקלות. החברה הייתה בקשר במהלך השנים כדי לתאם ביקורת למערכת והכל בסדר.

logo testimonial

משפחת אשכנזי – רקפת

השירות היה טוב, עמדו בלוחות הזמנים והחברה תמכה לאורך זמן. עמדו בכל ההתחיבויות לאורך זמן. היה מקרה של פאנל שנשבר ובאו להחליף ומאחר ומשלוח הפאנל התעכב התעקשו שיקבל פיצוי והחליפו והתקינו את הפאנל כשהגיע. סה"כ מרוצה מאוד.

logo testimonial

משפחת אמסטרדם – בן עמי

אנשים ישרים, היום נדיר שאנשים ישירים. מבחינת שירות לא היה צריך כי לא הייתה לו בעיה. מתכנן לעשות מערכת נוספת ובוודאי שיפנה רק לגרינקו.

logo testimonial

משפחת שטרית – יד רמב"ם

מרוצה מאוד, היה כמה תקלות ופתרו את הבעיה. היה מרוצה מהשירות מול ערן ומשה. .מצטער שלא התקין גג יותר גדול, כל מי שבזמנו המליץ ועשו היו מרוצים.

logo testimonial

משפחת בן שמואל – יד רמב"ם

מרוצה מהשירות של ערן. בן אדם אחראי ומקצועי, המחיר שלו מאוד סביר ומעט גבוה אך מצדיק את השירות. לא היה בעיות- וכשהיה ערן תיווך בינה לבין סולאר אדג ודאגו לפתרון. והכל היה בזמן.

logo testimonial

משפחת ביתן – רעות

הכל עובד יפה, יש תמורה בעד השירות!

logo testimonial

משפחת בוקובזה – גילת

"אם תדעי לכמה אנשים המלצתי על החברה שלכם וכמה התקינו בזכותי. יש לי שתי מערכות. היו מקצועיים וזמינים לכל דבר."

logo testimonial

 משפחת ליבנה – סביון

המערכת עובדת ואין איתה שום בעיות. מבחינת מקצועיות ושירותיות- הכל היה טוב מאוד.

logo testimonial

משפחת גדות – נס ציונה

דיבר עם ערן כמה פעמים והם בקשר. מרוצה מהשירות מרוצה מהאנשים ומערן פולאדי וערן בר, מרוצה מהמערכת, הכל בסדר, בסדר גמור. התקנה חלקה וטיפלו בכל המהלכים והניירת קיבל הכל.

logo testimonial

משפחת מזרחי – בית שמש

עשו לי 2 מערכות והתקינו באופן מקצועי. כאשר היו תקלות מסויימות תיקנו והכל היום עובד כמו שצריך.

logo testimonial

משפחת שטרן – בצת

מרוצה מאוד. וממליץ בחום. לפעמים שולחים אליו אנשים כדי שימליץ להם, בכיף

logo testimonial

משפחת נבון – גילת

מאוד מרוצה, היה שירות טוב היה נחמד, המערכת עובדת כמצופה.

logo testimonial

משפחת לוי – הרצליה

השירות היה אדיב מקצועי, חביב, נתנו מענה לכל השאלות, היו תמיד זמינים.

logo testimonial

משפחת סקג'יו – ראשון לציון

היה מצויין- יש אנשים שמגיעים אליו דרכנו. "הכל היה מקצועי, פתרו את הכל מול העירייה התקינו בזמנים- הכל עובד בהתאם לצפיות"

logo testimonial

משפחת פת שמיר – ת"א

הוא בקשר עם משה בשגרה. סה"כ שירות מצויין, מחיר גבוה אך תמורה טובה".

logo testimonial

משפחת מרקס – תל אביב

המערכת עובדת יופי.

logo testimonial

משפחת ברינגולץ – נתיבות

מה שסוכם זה מה שקיבלתי, והכל מתאים ועובד כמו שהובטח. תודה!

logo testimonial

משפחת קול – ירושלים

תודה לגרינקו על שירות טוב, מרוצה מאוד מהמערכת.

logo testimonial

משפחת תורג'מן – שדה צבי

המערכת עובדת, הכל מעולה, קיבלתי שירות טוב מאוד.

logo testimonial

משפחת מסיקה – רקפת

היה בסדר גמור, אין תקלות.

logo testimonial

משפחת ירון – גילת

אם תדעי לכמה אנשים המלצתי על החברה שלכם וכמה התקינו בזכותי. יש לי שתי מערכות. היו מקצועיים וזמינים לכל דבר.

לכל ההמלצות
Call Now Button