ביטוחים

ביטוח הינו אחד הנושאים החשובים ביותר בביצוע פרויקט קבלני תוך קבלת שקט נפשי וביטחון מלא.
חברות רבות לא מתייחסות לנושא זה בכובד הראש הראוי ודוגלות בשיטת “יהיה בסדר”…
לנו בגרינקו אנרג’י חשוב לתת ללקוחותינו את חבילת הכיסוי המקיפה ביותר כדי שתוכלו לדעת כי גם אנחנו וגם אתם מבוטחים למשך זמן הפרויקט בכיסוי הביטוחי הנאות.

אז מה הוא כיסוי ביטוחי נאות ומקצועי לפרויקט מסוג זה?

דבר ראשון, ביטוח קבלני מקיף. ביטוח המכסה את העבודות הקבלניות ואת העובדים. הביטוח יכסה נזקים לצד ג’ במידה ויגרמו תוך כדי העבודות ויכסה חבות מעבידים במידה וחס וחלילה אחד העובדים נפגע. סעיף זה חשוב במיוחד כיוון שחברות רבות מבטיחות לקחת אחריות על כל תביעת עובד במשך העבודות – אולם ללא כיסוי ביטוחי מדובר בהבטחות ללא כיסוי.

חשוב מאד לבדוק שהחברה איננה מסתפקת בביטוח של קבלן משנה אלא מבטחת בעצמה את כלל הפרויקט (כפי שעושה גרינקו אנרג’י) בביטוח הכולל גם את קבלני המשנה אחרת יש “חורים” בכיסוי הביטוחי.

גרינקו אנרג’י מבוטחת בביטוח קבלני מלא הכולל בין השאר (אך לא רק) את הסעיפים הבאים לביטוח קבלני:

  • צד ג’ כללי – 7,500,000 ₪ למקרה ו- 15,000,000 ₪ לתקופה.
  • צד ג’ למקרה – מינימום – 4,000,000 ₪ לפרוייקט ולא יותר מפי 10 משווי הפרוייקט.
  • חבות מעבידים – 20,000,000 ₪ למקרה ולתקופה
  • הרחבות כגון, רכוש עליו עובדים, נזק לצד ג’ כתוצאה מרעד והיחלשות משען וכן הרחבה של תביעות מצד ביטוח לאומי במקרה של נזק לצד ג’.אחריות מקצועית כללי ולמקרה , כיסוי ביטוחי למקרה של תביעה בגין אחריות מקצועית להתקנה – 5,000,000 ₪ למקרה ולתקופה.
    ביטוח חבות מוצר – 5,000,000 ₪ למקרה ולתקופה
    חברת גרינקו אנרג’י מבוטחת באמצעות סוכנות “מדנס” , סוכנות מהגדולות והמובילות בתחום ביטוחים מקצועיים לחברות ואנשי מקצוע מכלל התחומים.
Call Now Button