ראשי / דונם בחלקה א

דונם בחלקה א

חקלאים בעלי נחלה במושב ושטח פנוי בחלקה א' – יש לכם הזדמנות נהדרת לייצר הכנסה מאנרגיה סולארית ל- 25 שנה, ולהגדיל רווחים מהמשק החקלאי על ידי הקמת מערכת סולארית קרקעית בשטח של עד 1 דונם בחלקה א' בלבד. ניתן להקים מערכת גבוהה על עמודים או מערכת נמוכה, במגוון מסלולי רווח משתלמים ובהתאמה אישית.

מערכת סולארית על דונם קרקע בחלקה א' –

החקלאים מתחילים להרוויח מאנרגיה ירוקה גם בשטח החקלאי

יש לכם נחלה במושב? ושטח פנוי של 1 דונם בחלקה א'? זה הזמן לעשות כסף מהתקנת פאנלים סולאריים!

כיום, בעקבות חקיקה מקלה שנועדה לקדם את עמידתה של ישראל ביעדים שהציבה לעצמה, לייצור של 30% אנרגיה ירוקה עד שנת 2030, בעלי קרקעות פנויות בחלקה א' יכולים להסב חלק מהקרקע הפנויה (עד דונם) להצבה של לוחות פוטו־וולטאיים המייצרים חשמל.

בהתאם לאסדרת חברת החשמל, החברה תרכוש את החשמל המיוצר לאורך השנה מבעלי הקרקע, ותאפשר להם למקסם את רווחיהם מהשטח הקרקעי. חברת חשמל תחתום עמכם על הסכם המחייב אותה לרכישת החשמל למשך 25 שנה.

קרא עוד +

מה זו חלקה א'?

החלקות בישובים בישראל מחולקות למספר קטגוריות בהתאם לייעוד של הקרקע. חלקה א' היא למעשה חלקה שמיועדת לשטחי מגורים, מבני משק או לעיבוד חקלאי, זאת בניגוד לחלקה ב' שמיועדת לשימוש חקלאי או לחלקה ג' שנועדה לבניית מבני ציבור או לחקלאות.

עד כה, רבים מכירים לוחות סולאריים שמותקנים על גבי גגות של מבנים כמו מחסנים, בתי ספר, מבני ציבור או מבנים המשמשים לחקלאות כגון לולים, רפתות, בתי אריזה או קירור. החדשות האחרונות הינן האישור שהתקבל לאחרונה המאפשר גם להתקין מערכת של לוחות סולאריים על שטח של דונם, ישירות על הקרקע או על גבי עמודים, גם בשטחים שאין בהם מבנה.

גרינקו אנרג'י מתמחה מזה שנים רבות, בתכנון והקמה של מערכות סולאריות לצורך יצירת הרווחיות הגבוהה ביותר לכל אורך חיי המערכת, 25 שנה. גרינקו תתכנן עבורכם את המיקום הטוב ביותר בחלקה שלכם למיקום של הלוחות הסולאריים, תוך מקסום השטח ליצור תפוקה מקסימלית.

מהן שיטות ההתקנה האפשריות?

את המערכת הסולארית ניתן להתקין על עמודים גבוהים או על גבי עמודים נמוכים. היתרון בעמודים גבוהים הינה כי ניתן להמשיך ולעבד את הקרקע שמתחת. בעמודים נמוכים יש לבצע טיפול מקדים בקרקע למניעת צמיחת עשביה אשר עלולה להצליל את הפנלים. ישנה גם אפשרות להתקנה נמוכה ורציפה, על כך נשמח להרחיב בפגישה.

איך מתחזקים את המערכת?

חשוב מאוד לתחזק את המערכת הסולארית, על ידי ניטור רציף של ביצועי הפנלים בידי אנשי מקצוע, זיהוי מידי של התקלות ותיקון מהיר, ביצוע שטיפות של הפנלים הסולאריים לפחות 4 - 5 פעמים בחודשי הקיץ. תחזוקה נכונה, מונעת ומתקנת, תגדיל את יצור החשמל במערכת ובהתאם את הרווחים שלכם מהמערכת. לגרינקו אנרג'י מחלקת תחזוקה המנטרת ומתחזקת מאות מערכות בהספקים גדולים מידי שנה.

כיצד גרינקו יכולה לסייע לכם בתהליך?

המומחים שלנו יבצעו עבורכם את כל הנדרש משלב הגשת הבקשה, תכנון המערכת ועד קבלת האישורים הדרושים לצורך התקנת הפנלים הסולאריים בחלקה שלכם. ההתקנה של העמודים עליהם ניצבים הלוחות הסולריים מתבצעת אף היא על ידי צוותי ההקמה של החברה, במהירות, יעילות ועם תכנון מושכל של השטח,

כך שאם תרצו לנצל חלק מהשטח הפנוי לבנייה בעתיד, תוכלו לשלב בין לוחות סולאריים בדונם המוקדש לייצור אנרגיה ירוקה, בעוד שאר השטח משמש למגורים או לחקלאות.

כמה אפשר להרוויח מהמערכת הסולארית על הקרקע?

הרווח מהמערכת תלוי במידה רבה בקרינת השמש, באופן התקנת המערכת וכן בשיקולי תכנון אחרים. לכן, רצוי לתכנן עם המומחים הסולאריים שלנו את הפרויקט, כדי שתוכלו בכל שנה למקסם את הרווח שלכם מהמערכת. אנו מעריכים כי החזר ההשקעה עבור המערכת יהיה כ- 5 שנים, בהנחה שזו המערכת הראשונה שלכם במשק ואין אצלכם צורך בהשקעה מיוחדת בתשתית.

אם יש לכם כבר מערכת סולארית במשק

במידה ויש לכם כבר מערכת סולארית במשק, על גבי גג הבית או סככה, תוכלו להקים מערכות נוספות גם על דונם קרקע. המומחים שלנו יוודאו כי חיבור החשמל שלכם בגודל המתאים לחיבור מערכת נוספת, ובמידה ולא, נסייע בידכם להגדיל את החיבור כך שיתאים.

התעריף אותו תקבלו עבור מכירת החשמל לחברת החשמל ישקלל את המערכות הקיימות ואת המערכת הנוספת, בהתאם לתנאי אסדרת רשות החשמל.

האם ניתן להתקין גם לוחות על פחות מדונם?

ראשית, כמובן שאפשר להתקין גם על שטח קטן יותר. המקסימום המותר הוא 1 דונם.

בנוסף, כאשר אנו מגיעים לשטח אנו יכולים גם להציע שילוב של התקנה על שטח בנוי בחלקה שלכם, יחד עם השטח המוגדר כחלקה א' שעדיין אינו בנוי. באופן זה, תוכלו לייצר בכל חודש יותר חשמל.

יש לכם גם רפת? מחסן, משתלה או חממה? גלו עוד היום כיצד גם הן יכולות להיות מקור להכנסה נוספת.

רוצים לשמוע עוד? ספרו גם לשכנים שלכם! הזמינו אותנו לסריקה של השטח וקבלו הצעה משתלמת!

 

מסלולים למערכות סולאריות

מסלול רכישה מלא

הגדלת רווחים משמעותית מיום התקנת המערכת
בעלות מלאה על המערכת ל-25 שנה
100% רווח על הכנסות המערכת מהיום הראשון

מסלול שותפות

התאמת העסקה לפי צרכי הלקוח
בעלות חלקית על המערכת ל-25 שנה, בהתאם להשקעה
% רווח יחסי בהתאם להשקעה

מסלול שכירות מלאה

רווח קבוע ויציב מבלי להשקיע
ללא בעלות על המערכת וללא השקעה ראשונית
דמי שכירות קבועים ויציבים על השימוש בגג

מה אתם מקבלים?

פיתרון 360°

אפיון יעוץ והכוונה

טיפול מול רשויות

תכנון הנדסי מתקדם

ניהול פרויקט, רכש והקמה

בדיקות איכות, הפעלהוחיבור מערכת

ניטור ובקרה, שירות ותחזוקה

לקוחות מספרים

התקנת מערכות סולאריות ללקוח שופרסל

שופרסל נדל"ן

חברת שופרסל נדל"ן הקימה מערכות PV לייצור חשמל על חלק מגגות נכסי החברה.
חברת גרינקו אנרג'י תכננה, ביצעה, הקימה חלק ניכר מהפרויקט ומכלל המערכות שהוקמו בגגות נכסי שופרסל נדל"ן ומתחזקת אותן.
גרינקו אנרג'י הוכיחה את יכולותיה בניהול פרויקט במספר אתרים במקביל, הפרויקט היה מורכב והוקם באתרים שונים (מבנים בניבים, מבני מסחר באתרים פעילים, גגות קלים וגגות בטון) וחב' גרינקו הצליחה לעמוד בלוחות זמנים צפופים תוך כדי גמישות ויצירתיות במענה לאתגרים בפרויקטים מורכבים והנדסיים.

חברת רכסים

מועצה מקומית רכסים

מועצה מקומית רכסים מקימה מערכות סולאריות על מבני המועצה עם חברת גרינקו אנרג'י. העבודה כללה איפיון, תכנון, הקמה ותחזוקה למערכות פוטו וולטאיות. אנו רוצים לציין לשבח את חברת גרינקו אנרג'י על ניהול פרויקט ברמה גבוהה, מקצועיות הנדסית, מתן פתרונות יצירתיים וגמישות שמאוד חשובה בפרויקטים תשתיתיים מסוג זה, לצד זה קיבלנו שירות אדיב, מהיר תוך כדי עמידה בלוחות הזמנים. אנו מרוצים מהתוצרים, מרמת השירות של החברה וממליצים בחום על התקשרות מולם.

עיריית קרית ים

עיריית קרית ים מבצעת פרויקט להקמת מערכות פוטוולטאיות לייצור חשמל על גגות נכסי הרשות בהיקף נרחב.
חברת גרינקו אנרג'י בע"מ ביצעה עבור עיריית קריית ים את הפרוייקט, אשר כלל עבודה משלב התכנון ועד לשלב ההקמה ולאחריה צפויה להתקיים עבודת התחזוקה של המערכות.
אנו רוצים לציין לשבח את עבודתה המקצועית של החברה, חברת גרינקו אנרג'י בע"מ הוכיחה מסוגלות להוביל פרוייקטים מורכבים באופן איכותי יעיל ומהיר, זאת תוך הקפדה על עמידה בלוחות זמנים, אדפטיביות לצרכי המזמין ומתן מענה בלתי מתפשר לכל הנדרש בהתאם לצרכים שעלו מן השטח. לחברת גרינקו אנג'י בע"מ צוות עבודה בעל תודעת שירות גבוהה וניכר כי עבודתם יסודית ואיכותית.
בטוחני כי כל גוף שיבחר לקבל את שרותי החברה יפיק תועלת רבה מעבודתם, הרמה המקצועית הגבוהה והמסירות, האמינות והיעילות הרבה בעבודתם.

התקנת מערכת סולארית לאור יהודה

עיריית אור יהודה

חברת גרינקו אנרג'י מקימה מערכות סולאריות ברחבי העיר על מבני העיריה.
העבודה כוללת תכנון, הקמה ותחזוקה למערכות סולאריות לייצור חשמל בהיקף של 1,500 KVW
ראוי לציין לשבח את המקצועיות, השירות ומהירות התגובה של חברת גרינקו אנרג'י. חברת גרינקו אנרג'י מבצעת את הפרוייקט בהתאמה גבוהה ביותר לדרישות העירייה, לשינויים בשטח ומייצרת מענה יוצא מהכלל למגוון רב של אילוצים מצד הלקוח.

עיריית מעלה אדומים

בימים אלו אנו מבצעים עם חברת גרינקו אנרג'י פרויקט סולארי הכולל תכנון, הקמה ותחזוקה למערכות סולאריות לייצור חשמל בהיקף של כ-1,100 קילו על גבי גגות מבני הציבור של העירייה. במהלך העבודה התרשמנו לטובה מהיכולות של החברה להוביל פרויקטים מורכבים ברמה מקצועית גבוהה תוך כדי עמידה בלוחות זמנים, להציע ולתת פתרונות מקיפים לכל אתגר שמתגלה תוך כדי תנועה. צוות העובדים של גרינקו אנרג'י מאוד מקצועי, זמין תמיד ונותן לנו שירות ברמה גבוהה.

מערכת סולארית

האוניברסיטה העברית בירושלים

חברת גרינקו אנרג'י בצעה התקנת מס' מערכות פוטו-וולטאיות (PV) בשטחי האוניברסיטה העברית, בהספק כולל בן כ-1200 KW.
העבודות כללו תכנון, הקמה ומסירה ובוצעו ברמה מקצועית גבוהה. מאז המסירה מבצעת גרינקו גם את התחזוקה עבור המערכות הנ"ל. מעבר לכך, השירות שקיבלנו מצוות גרינקו היה ועודנו נעים, איכותי ומקצועי.
אני ממליץ בחום רב על התקשרות עם חברת גרינקו אנרג'י

אפריל רהיטים

חברת גרינקו אנרגי הקימה עבורי מערכות מסחריות בהספק כולל של כ-280 קוו"ט.
התרשמתי מאוד מהשירות המהיר, המקצועיות והניסיון שניכר לעין בכל שלב בתהליך ומיכולת הובלת הפרויקט על הצד הטוב ביותר. ולשמחתי תוצאות התפוקה גם בהתאם. שאפו גרינקו, יישר כח!

קיבוץ יד מרדכי

בשנת 2015 ביצענו עם חברת גרינקו אנר'גי פרוייקט סולארי הכולל תכנון, הקמה של מערכות סולאריות לייצור חשמל בהיקף של 690 קילו, על גבי כמה מבנים בקיבוץ.
אנו מרוצים מרמת המערכות וגם מרמת התחזוקה של מערכות אלו שמבוצעות על ידם.

מועצה אזורית מגידו

חברת גרינקו אנרג'י ביצעה עבור מועצה אזורית מגידו עבודות לשביעות רצוננו. העבודות בוצעו באופן מקצועי ובשיתוף פעולה מלא עם המזמין.
אני ממליץ בחום על חברת גרינקו אנרג'י

logo testimonial

משפחת עובדיה – ראשל"צ

ממליצה בחום בחום בחום. היא חצי שנה לא משלמת חשמל, בחצי שנה האחרונה במקום לשלם 6000 שקלים הם ייצרו את החשמל. שמחה שעשו זאת, כך חסכו כסף כמו של משכנתא. הגיעו דרך המלצה של חברים. קיבלו שירות מדורון וערן המהנדס כולם היו אחלה, כולם היו 10. קיבלה שירות מעל המצופה.

logo testimonial

משפחת ממנה – ב"ש

מרוצה ברמות בינלאומיות. תודה לכל אורך הדרך הנאמנה. תוצאות מדהימות, נחת מהמערכת, שקט נפשי ומערכת טובה מאוד. הזמינות של האנשים היא דוגמה להרבה עסקים. לכל אורך הדרך דאגו לאיכות והוא מאוד מסופק. אם מישהו רוצה לבוא לביתו ולעשות סיבוב על הגג שלו- באהבה. תצליחו בהמשך- אפילו שאתם כבר מצליחים, תצליחו עוד יותר.

logo testimonial

משפחת ניסני – פטיש

אין לו מילים, אנשים מדהימים חבל על הזמן. ממליץ עליהם לכל לקוח. שירות טוב עד היום כאשר עולים על תקלות. עלו על תקלה ושלחו אליו לתקין. וכאשר הייתה לו תקלה -פנה ונענה. המליץ להרבה אנשים.

logo testimonial

משפחת חג'ג' – גילת

מאוד מרוצה מההתקנה ומהשירות- מעוניין להגדיל מערכת ב10%. "חברת גרינקו חברה איכותית שנותנת שירות ללקוח ברמה גבוהה מאוד ומקצועית מאוד. אמינה וכמובן היחס שלה ללקוח מאוד לבבי. היה מאוד כיף לעבוד עם האנשים והצוות. אנשים מקצועיים, איכותיים וטובים. אין מה להגיד.. כשיש בעיות תמיד עוזרים לי.

logo testimonial

משפחת יוסף – באר טוביה

המקצועיות של ערן בר ושל ערן פולאדי המהנדס ראויה, עמידה בלוחות זמנים ולאורך זמן התוצאות בהחלט משביעות רצון. הייתה תקלה שטופלה מהר ובמהירות עם הרבה השקעה ואכפתיות. המליץ לכמה חברים להתקין דרכנו. ממליץ בחום!

logo testimonial

משפחת בן דוד – קיסריה

לערן, זאביק, אלי ואורון, תודה על שירות מקצועי, אחראי ואמין. תודה על התנהלות נעימה שקשה למצוא במחוזותינו!! המקצועיות ביחד עם קשר אישי שהצלחתם ליצור במהלך הפרויקט ראויים להערכה. והעיקר! המערכת עובדת ומניבה פירות. הלוואי וירבו אנשים מקצועיים ונעימים לעבודה כמותכם. המשיכו והצליחו בענק- כי מגיע לכם!

logo testimonial

משפחת דניאל – רקפת

היה 100%, המלצתי לחבר שגם התקין מערכת אצלכם. כשהייתה בעיה התקשרתם ומיד קראתם לחברת ספקי ממירים ותיקנו הבעיה. אין תלונות, היה אחלה – ואם מישהו רוצה המלצות אפשר לשלוח אלי.

logo testimonial

משפחת יעקובוביץ – אלקנה

היה אחלה שירות, היתה מקצועיות, הכל תקתק כמו שצריך. המערכת עובדת והכל פיקס! אין שום תקלות. החברה הייתה בקשר במהלך השנים כדי לתאם ביקורת למערכת והכל בסדר.

logo testimonial

משפחת אשכנזי – רקפת

השירות היה טוב, עמדו בלוחות הזמנים והחברה תמכה לאורך זמן. עמדו בכל ההתחיבויות לאורך זמן. היה מקרה של פאנל שנשבר ובאו להחליף ומאחר ומשלוח הפאנל התעכב התעקשו שיקבל פיצוי והחליפו והתקינו את הפאנל כשהגיע. סה"כ מרוצה מאוד.

logo testimonial

משפחת אמסטרדם – בן עמי

אנשים ישרים, היום נדיר שאנשים ישירים. מבחינת שירות לא היה צריך כי לא הייתה לו בעיה. מתכנן לעשות מערכת נוספת ובוודאי שיפנה רק לגרינקו.

logo testimonial

משפחת שטרית – יד רמב"ם

מרוצה מאוד, היה כמה תקלות ופתרו את הבעיה. היה מרוצה מהשירות מול ערן ומשה. .מצטער שלא התקין גג יותר גדול, כל מי שבזמנו המליץ ועשו היו מרוצים.

logo testimonial

משפחת בן שמואל – יד רמב"ם

מרוצה מהשירות של ערן. בן אדם אחראי ומקצועי, המחיר שלו מאוד סביר ומעט גבוה אך מצדיק את השירות. לא היה בעיות- וכשהיה ערן תיווך בינה לבין סולאר אדג ודאגו לפתרון. והכל היה בזמן.

logo testimonial

משפחת ביתן – רעות

הכל עובד יפה, יש תמורה בעד השירות!

logo testimonial

משפחת בוקובזה – גילת

"אם תדעי לכמה אנשים המלצתי על החברה שלכם וכמה התקינו בזכותי. יש לי שתי מערכות. היו מקצועיים וזמינים לכל דבר."

logo testimonial

 משפחת ליבנה – סביון

המערכת עובדת ואין איתה שום בעיות. מבחינת מקצועיות ושירותיות- הכל היה טוב מאוד.

logo testimonial

משפחת גדות – נס ציונה

דיבר עם ערן כמה פעמים והם בקשר. מרוצה מהשירות מרוצה מהאנשים ומערן פולאדי וערן בר, מרוצה מהמערכת, הכל בסדר, בסדר גמור. התקנה חלקה וטיפלו בכל המהלכים והניירת קיבל הכל.

logo testimonial

משפחת מזרחי – בית שמש

עשו לי 2 מערכות והתקינו באופן מקצועי. כאשר היו תקלות מסויימות תיקנו והכל היום עובד כמו שצריך.

logo testimonial

משפחת שטרן – בצת

מרוצה מאוד. וממליץ בחום. לפעמים שולחים אליו אנשים כדי שימליץ להם, בכיף

logo testimonial

משפחת נבון – גילת

מאוד מרוצה, היה שירות טוב היה נחמד, המערכת עובדת כמצופה.

logo testimonial

משפחת לוי – הרצליה

השירות היה אדיב מקצועי, חביב, נתנו מענה לכל השאלות, היו תמיד זמינים.

logo testimonial

משפחת סקג'יו – ראשון לציון

היה מצויין- יש אנשים שמגיעים אליו דרכנו. "הכל היה מקצועי, פתרו את הכל מול העירייה התקינו בזמנים- הכל עובד בהתאם לצפיות"

logo testimonial

משפחת פת שמיר – ת"א

הוא בקשר עם משה בשגרה. סה"כ שירות מצויין, מחיר גבוה אך תמורה טובה".

logo testimonial

משפחת מרקס – תל אביב

המערכת עובדת יופי.

logo testimonial

משפחת ברינגולץ – נתיבות

מה שסוכם זה מה שקיבלתי, והכל מתאים ועובד כמו שהובטח. תודה!

logo testimonial

משפחת קול – ירושלים

תודה לגרינקו על שירות טוב, מרוצה מאוד מהמערכת.

logo testimonial

משפחת תורג'מן – שדה צבי

המערכת עובדת, הכל מעולה, קיבלתי שירות טוב מאוד.

logo testimonial

משפחת מסיקה – רקפת

היה בסדר גמור, אין תקלות.

logo testimonial

משפחת ירון – גילת

אם תדעי לכמה אנשים המלצתי על החברה שלכם וכמה התקינו בזכותי. יש לי שתי מערכות. היו מקצועיים וזמינים לכל דבר.

לכל ההמלצות
Call Now Button